Nová francouzská značka vstoupila na trh teprve nedávno, ale i za krátký čas si stačila získat srdce dětí a jejich rodičů po celém světě. Nabízí hračky a hry v inovativním a originálním provedení, které kombinuje kvalitní zpracování a neotřelý líbivý design a umožňuje dlouhé hodiny zábavy i nezbytný rozvoj celé řady dovedností.

V portfoliu společnosti najdete zejména výtvarné a kreativní hračky, vzdělávací hry a nápadité skládačky puzzle, nad kterými se může sejít třeba celá rodina a rozhodně se nebude nudit. O tom, že se tento výrobce snaží jít trochu jinou cestou než jeho konkurenti, informuje i název, který má evokovat něco nového, svěžího a podněcovat představivost.

Aby firma Avenue Mandarine vnášela do dětských pokojíčků neustále nové nápady, pravidelně spolupracuje s designéry, kteří s viditelnou hravostí kloubí funkčnost s atraktivním vzhledem, co zaujme i při opakovaném použití.Kromě samotného zpracování jednotlivých kousků se značka může pochlubit i krásně řešeným balením, díky kterému jsou pak výrobky ideální i jako úžasné dárky.

Žádná položka