Vybíráme nejlepší hračky: znáte magnetické tabule pro děti?

Magnety slibují dětem fajn zábavu. A co teprve magnetické tabule, na které lze dílky různě skládat? Pak je nadšení hned dvojnásobné. Už totiž není potřeba hledat plochu, na které budou ty úžasné obrázky držet. Nabízíme tyto hračky v různých provedeních a variantách, které nadchnou holčičky i chlapečky. Vyberte z nabídky tu nejlepší pro své zlatíčko!

I když je tabule určena v prvé řadě na hraní, plní i roli pomůcky, co podporuje rozvoj nejrůznějších schopností a dovedností. Ze všech jmenujme kromě jemné motoriky i logické myšlení, představivost či kreativitu. Vyobrazené motivy mohou vaše zlatíčko naučit pojmenovávat věci či mu umožní poznat zase o trochu více ze světa, který ho obklopuje.

Rady pro výběr nejvhodnější tabule

Než se pustíte do výběru, měli byste si rozmyslet, co od tabule očekáváte. Podstatný je také věk děťátka, které si s ní bude hrát. Pro předškoláky a školáky jsou tak ideální písmenkové sady, pro ty menší třeba ty se zvířátky. Jestliže chcete, aby se vaše zlatíčko hraním také vzdělávalo, volte typ, který pojednává o nějakém tématu. Příkladem může být např. tabulka s předlohou lidského těla.   

Žádná položka