Všechny děti zbožňují, když mohou jezdit, řídit a vozit se. Připadají si u toho jako dospělí, a to je baví jako máloco. A když je navíc odrážedlo či jiné podobné vozítko krásné na pohled, tak z něho mají radost hned dvojnásobnou.

V této kategorii najdete zboží, které splňuje všechny důležité parametry. Nadchne designem a kvalitním zpracováním, samozřejmostí jsou pak splněné bezpečnostní standardy. Máme moderní přibližovadla pro kluky a holky, stačí jen vybrat nejlepší typ a barvu.

Odrážedlo či vozítko je parádní hračkou a zároveň ideálním prvním dopravním prostředkem, díky kterému se naučí spoustu nezbytných věcí. Jízda napomáhá rozvíjet motorické dovednosti a pohybové schopnosti. Dítě se také zábavnou formou dozví, jak dobře pracovat s vlastní rovnováhou.

Kdy je na odrážedlo vhodný čas?

První odrážecí vozidlo byste měli potomkovi pořídit ve chvíli, kdy zvládne sám sedět a chodí. Záleží samozřejmě i na typu. Některé jsou na ovládání o něco náročnější, protože je těžší udržet na nich balanc.Odrážedlo je perfektní průpravou na šlapací tříkolku a kolo. Když se na něm dítě naučí bezpečně řádit, přechod na složitější stroj pak zvládne snáz a rychleji.

Před nákupem myslete především na to, jak je vaše zlatíčko vysoké a co všechno už umí. Autíčko se čtyřmi koly je přeci jen jistější volba než dvoukolové odrážedlo, které se hodí spíše pro děti, co už mají plnou kontrolu nad svými kroky. Volbu uzpůsobte i tomu, kde všude budete chtít vozítko využívat. Pokud ho plánujete vozit autem, praktičtější je samozřejmě co nejmenší. Ať už pořídíte jakékoliv, vždy myslete na bezpečnost a nezapomeňte svého malého závodníka vybavit helmou.

Žádná položka